parallax background

Stomas un brūču aprūpes kabinetā kvalificēti darbinieki bez maksas sniedz palīdzību stomas gadījumā, kā arī sniedz bezmaksas konsultācijas par stomas maisiņu un palīgmateriālu pareizu izmantošanu un kopšanu.

Savukārt nedzīstošu brūču (kāju čūlas, izgulējumi, onkoloģiskas čūlas, inficētas brūces, diabētiskas pēdu čūlas) un pēcoperācijas brūču aprūpe un diegu izņemšana ir maksas pakalpojums.

Atcerieties, ka stomas pacientam jāapmeklē stomas kabinets vienu mēnesi pēc operācijas, jo stoma maina savu izmēru un var rasties problēmas ar aprūpi. Līdzi jāņem slimnīcas izsniegtā izraksta kopija.

Kāpēc pēc operācijas pacients nejūt sāpes un nekontrolē savas fizioloģiskās vajadzības?

Izvadītajai zarnas daļai - stomai - nav nervu un sfinktera (slēdzējmuskuļa), tādēļ tā nejūt sāpes un pacients nekontrolē savas fizioloģiskās vajadzības. Stomas kopšanai jābūt maigai un uzmanīgai, lai nepieļautu izvadītās zarnas ievainošanu.

Ar pacienta transportu un iepriekš vienojoties, SIA „Rēzeknes slimnīca” Stomas un brūču aprūpes kabineta darbinieces veiks stomas vai brūču aprūpi mājas apstākļos un palīdzēs apgūt šim nolūkam nepieciešamās prasmes.

Speciālisti kas veic pakalpojumu

D. Nagle
I. Leontjeva

Darba laiks

Speciālistu pieņemšanas laiki var tikt izmainīti!

P O T C P
08:00 - 14:00 12:00-18:00 08:00 - 14:00 12:00-18:00 08:00 - 14:00

Pakalpojuma maksa

Stomas aprūpe ir bez maksas

Maksas pakalpojumi cenrādis