parallax background

Traumatoloģijas nodaļā kvalificēti ārsti traumatologi - ortopēdi sniedz medicīnisko palīdzību ar traumatoloģiskām un ortopēdiskām saslimšanām, kā pieaugušajiem tā arī bērniem. Tiek izmantotas mūsdienīgas ķirurģijas metodes.

Nodaļā ir pieejamas: konsultācijas slimnīcas pacientiem un stacionārā ārstēšanās traumatoloģijā un ortopēdijā, kā arī tiek veiktas plānveida operācijas.
Traumatoloģijas nodaļā tiek uzņemti pacienti, kuriem nepieciešama traumatoloģiska iejaukšanās, piemēram, lūzumu reponēšana, korekcija un fiksācija ar dažāda veida fiksatoriem, metāla plāksnēm un stieņiem, kā arī ārējās fiksācijas aparātiem. Traumatoloģijas nodaļā veic gūžas locītavu endoprotezēšanu, likvidē kaulu saaugumus, novērš dažādu traumu komplikācijas un veic cita veida operācijas. Tiek izmantota minimāli invazīva ārstēšanas metode - locītavu artroskopiskās operācijas – ceļa, potītes locītavām.

Ārstēšanās laikā tiek izmantota gan rentgendiagnostika, gan datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses diagnostika. Pacienti var saņemt arī konservatīvu ārstēšanas kursu, medikamentozu terapiju, fizikālās medicīnas un rehabilitācijas procedūras, ārstniecisko vingrošanu, masāžas, medikamentu ievadīšanu locītavās un blokādes, pēcoperācijas novērošanu.

Otorinolaringoloģijas profils – SIA “Rēzeknes Slimnīca” ir pieejama ambulatora un plānveida stacionāra palīdzība. 5 līdz 6 dienas nedēļā ir pieeja ORL ambulatoras konsultācijas pēc iepriekšēja pieraksta. Ambulatorajā ORL kabinetā ir pieejamas izmeklēšanas metodes ar mūsdienīgām tehnoloģijām – audiometrija, timpanometrija, deguna blakusdobumu ultrasonogrāfija, ORL orgānu mikroskopija, nasofaringolaringoskopija ar lokano endoskopu. Ir pieejama arī elektrokaustikas pielietošana deguna asiņošanas gadījumā.

Slimnīcā tiek veiktas plānveida ORL operācijas: deguna starpsienas operācijas (septoplastika), deguna blakusdobumu operācijas, deguna gliemežnīcu operācijas (arī vietējā (lokālā) anestēzijā), adenoīdu, augslēju mandeļu operācijas, timpanostomijas (ausu šunti) mikroskopa kontrolē. Slimnīcā veic arī dažāda veida veidojumu noņemšanu galvas un kakla apvidū. Ir iespēja operāciju laikā lietot diožu lāzeru.