parallax background

Intensīvā terapija

Nodaļa aprīkota ar mūsdienīgiem mākslīgās plaušu ventilācijas aparātiem un monitoriem. Kritiski slimo pacientu terapijā tiek izmantota enterālā un parenterālā barošana, invazīvi centrālās hemodinamikas monitorings. AITN tiek ārstēti pacienti ar smagām traumām, nopietnām slimībām, kam nepieciešamas sarežģītas ārstēšanas metodes, mākslīgā plaušu ventilācija, akūta nepārtraukta nieru aizstājējterapija, kā arī dzīvībai svarīgo funkciju novērošana.

Anestezioloģija

Nodaļas ārsti nodrošina anestēziju plānveida un neatliekamo operāciju gadījumos.
Ir nodrošināta anesteziologa ambulatorā pieņemšana (pieteikšanās zvanot pa tālruni 68805050 vai elektroniskais pieraksts - https://rslimnica.lv/index.php/pieraksts-caur-e-pastu), kur speciālists veic pacienta apskati, izvērtē slimības smagumu, operācijas apjomu, blakus saslimšanas, lietotos medikamentus, analīžu rezultātus, fizioloģiskos rādītājus, sagatavo pacientu anestēzijai un operācijai un pieņem lēmumu par anestēzijas veidu. Speciālisti veic vispārējās un reģionālās anestēzijas;
nodrošinām atsāpināšanu un nomierinošu zāļu ievadi (analgosedāciju) nepatīkamu un sāpīgu izmeklēšanas un ārstēšanas procedūru gadījumos;
nodrošinām anestēzijas bērniem otorinolaringoloģijā (LOR), plānveida un akūtā ķirurģijā un traumatoloģijā;
veicam nervu pinumu blokādes

Pacientu drošībai agrīnā pēcoperācijas periodā tiek izmantotas 4 intensīvās novērošanas gultas operāciju bloka pamošanās palātā.

Hemodialīze

Tiek sniegti hemodialīzes pakalpojumi, izmantojot mūsdienīgus mākslīgās nieres aparātus. SIA “Rēzeknes Slimnīca” anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļa nodrošina nieru aizstājējprogrammu pacientiem ar hroniskām nieru slimībām, kā arī steidzīgu hemodialīzi pacientiem ar akūtu nieru nepietiekamību un akūtas saindēšanās gadījumā.

Apakšnodaļas

Intensīvā terapija